Страхова компанія «Оранта-Життя» — убезпечення життя
Майбутнє буде краще!

Історія

Приватне АТ «Страхова компанія «Оранта-Життя» - одна з найкрупніших на українському ринку компаній в галузі страхування життя, що найбільш динамічно розвивається.

Компанію було засновано 26 травня 1998 року, і діє вона на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (АВ №469896 від 30.07.2009).

Страхова компанія «Оранта-Життя» дорожить своєю репутацією і довірою кожного Клієнта, який доручив нам оберігати свій спокій і бути гарантом впевненості в завтрашньому дні. Компанія вже понад 13 років надає послуги страхування життя фізичним особам і обслуговує провідні підприємства та організації України.

Уставний капітал Приватного АТ «СК «Оранта-Життя» становить 80 млн грн.

Одним зі стратегічних завдань компанії є розвиток всіх можливих каналів дистрибуції страхових продуктів, включаючи  банківське страхування, співробітництво зі страховими посередниками та продаж через альтернативні канали.

Страхова компанія «Оранта-Життя» пропонує широкий спектр сучасних і актуальних програм страхування життя, які розроблено з урахуванням традицій та досвіду провідних світових спеціалістів даної галузі, та забезпечують Клієнтам необхідний рівень соціального захисту.