Страхова компанія «Оранта-Життя» — убезпечення життя
Майбутнє буде краще!

Новини

17 березня 2015 року

   Рішення правління АТ "СК "Оранта-Життя" про зарахування страхових внесків та здійснення виплат викупних та страхових сум в іноземній валюті.  

   Шановні Клієнти! Правління АТ "СК "Оранта-Життя" 4 лютого 2015 року прийняло рішення про зарахування страхових внесків та здійснення виплат викупних (страхових) сум в іноземній валюті за офіційним обмінним (валютним) курсом до гривні, встановленим НБУ на 00 год. 00 хв. на поточну дату.

   Страхові платежі за валютними договорами, котрі надійшли на рахунок компанії до 4 лютого 2015 року були зараховані за офіційним обмінном (валютним) курсом, встановленим НБУ після 12 год. 00 хв. на поточну дату.

 

   АТ «Страхова компанія «Оранта-Життя» вже більше 15 років надає повний перелік страхових услуг, пов`язаних з життям, здоров`ям та працездатністю Клієнтів, а також надає Клієнтам передові накопичувальні програми страховання життя. 
   Компанія заснована 26 травня 1998 року та діє на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України серія АВ № 469896 від 30 липня 2009 року. 


АТ "СК "Оранта-Життя"


Архів новин:
Знайти